לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

גרים בבאר שבע וסובלים מכאבים בירך? דלקות או הסתיידות באזור הכתף? אתם כנראה זקוקים לטיפול הולם אצל אורטופד בבאר שבע. הגעתם למקום הנכון! שמי שירי צ’רבוננקו, פיזיותרפיסטית מוסמכת ואני מציעה רפואה קצת אחרת. אצלי תוכלו לקבל אבחון מדויק לבעיה שממנה אתם סובלים, תכנית טיפול אישית שתתאים לצרכים שלכם והכל ביחס אישי, רגיש ואדיב. בזכות הידע והטכניקות הרבות שרכשתי בשנות לימודי באוניברסיטת חיפה ובמהלך שנות הניסיון שצברתי בתחום וגם כמאמנת כושר מוסמכת, כל מטופל שטופל אצלי כבר יודע שהדלת אצלי תמיד פתוחה לכל ייעוץ ושאלה.
שירי צ'רבננקו: פיזיותרפיסטית מוסמכת

כל כאב שמופיע לפתע או במידה ומדובר בכאב כרוני שנמשך תקופה ממושכת וכל החלופות האחרות בהמלצת רופאים אורטופדים בבאר שבע כגון, משככי כאבים, זריקות קורטיזון ואפילו תרגולי פיזיותרפיה – לא צלחו וייעצו לכם לגשת לניתוח פולשני – חכו עם זה!  אצלי תוכלו לקבל אבחון ומענה חלופי לניתוח באמצעות פיזיותרפיה בשילוב שיטה ייחודית וחדשנית – טיפול בגלי הלם.

לא כל אורטופד פרטי באר שבע מבין ומתמחה בתחום של גלי הלם. מדובר בשיטה חדשנית בה אני עוסקת זמן רב וכל פעם מופתעת מחדש מהתוצאות הנהדרות שהיא מחוללת, כפי שציינתי, בשילוב פיזיותרפיה כמובן. בתמצית שבתמצית – שיטת הטיפול בגלי הלם גורמת להתנעה זריזה של תהליך הריפוי בדלקות כרוניות עד למצב של החלמה המלאה. אז לפני שאתם פונים לקבוע תור אצל אורטופד באר שבע לניתוח. בואו אליי לקבל את הטיפול החדשני והמקצועי ביותר לבעיה שלכם.

שירי צ'רבוננקו - פיזיותרפיסטית ומטפלת בגלי הלםיש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.

הפסק את הכאבים והמגבלות עוד היום! 
ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג אלי למספר 054-4520892

באיחולי בריאות והצלחה
שירי צ’רבוננקו

סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן