לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

אלקטרותרפיה היא טכניקה טיפולית בתוך תחום הפיזיותרפיה המיישמת שימוש במכשירים שונים המפיקים זרמים חשמליים מסוגים שונים למטרות טיפוליות מגוונות לצורך ריפוי והפחתת כאבים. באמצעות זרמים אלו ניתן לעורר גירוי בעצבים בגופנו ולטפל בפתולוגיות שונות, לחזק שרירים ולהפחית כאבים. שיטה זו פועלת לא רק על מרכיב הכאב ע”י שחרור של אנדרופינים ברקמה המטופלת אלא על עלייה בזרימת הדם המקומית, חימום הרקמה והאצה של תהליכי ריפוי בגוף. ישנם מכשירים שרק בעלי מקצוע מורשים יכולים לבצע כמו אולטרסאונד, גלים קצרים, וזרמים לחיזוק שרירים אך ישנם גם מכשירים ביתיים פשוטים הפועלים על מנגנונים של הפחתת כאבים כמו למשל ה”טנס”  או לייזר רך.

הפחתת כאבים באמצעות אלקטרותרפיה מתרחשת במספר מנגנונים:

  1. הגירוי המורגש באזור הכאב ע”י הזרם החשמלי “מתחרה” עם השדר של הכאב מהרקמה הפגועה בדרכם למוח ובכך מפחית את עוצמת הכאב המורגשת על בסיס תאוריית ה”שער”.
  2. הגירוי החשמלי יוצר שחרור של אנדרופינים המשפעים על תחושת הכאב ומפחיתים אותה משמעותית.

ספורטאים רבים עוברים שיקום של פציעות שונות באמצעות השימוש בזרמים חשמליים. כך למשל זרם חשמלי הגורם לכיווץ מוטורי של השרירים, מחזק באופן משמעותי את השריר מאחר והוא מפעיל את רוב סיבי השריר, דבר המאוד קשה ואף בלתי אפשרי לביצוע באופן רצוני בביצוע תרגילי שיקום. ביצוע התרגול יחד עם הזרם החשמלי ממקסם את פעילות השריר ומאפשר עליה משמעותית בחוזק השריר ושיקום מהיר יותר של הפציעה.

טיפול באלקטרותרפיה נעשה נפוץ מאוד ונראה בעבודה עם ספורטאים רבים בשיקום פציעות ובזירוז תהליכי ריפוי וכמובן באוכלוסייה כללית הסובלת מפציעות כרוניות. כמובן שיש להתאים את הטיפול המדוייק לאופי הבעיה בצורה האופטימאלית ביותר למטופל וזאת ע”י אנשי מקצוע מוסמכים היכולים להעריך את מצב המטופל ולהתאים תוכנית טיפול אישית.

יש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.
אני מזמינה אותך לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה.
התקשר/י אלי: 054-4520892 (שירי)
(התחייבות להצלחה!)
סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן