לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

טייפינג וקיניזיוטייפינג הן 2 טכניקות טיפול המבוססות על חבישות באמצעות “מדבקות” המונחות על הגוף בצורה מסוימת ותפקידה הפחתת כאבים, הגדלת טווחי תנועה, הורדת נפיחות, יציבות המפרק, פרופריוספציה וכו’. הטייפינג הוא טייפ לבן או חום, נוקשה שאינו אלסטי כלל ותפקידו לקבע את המפרק ולתת לו יציבות מרבית. ניתן להניח את הטייפ כמעט בכל מקום בגוף וישנן טכניקות שונות להנחת הטייפ על מנת לקבל תוצאות רצויות.

קינזיו טייפ לברך או לכתף הינו טייפ אלסטי המגיע במגוון צבעים והוא קיבל פרסום גדול יותר- המון ספורטאים חבושים בטייפים הללו שבולטים מאוד בצבעוניותם היפה. לקיניזיוטייפ יש גמישות המאפשרת לו להתמזג עם תנועתיות הגוף ולא להגביל אותה כמו עם הטייפ הנוקשה שמטרתו לקבע. לקיניזיוטייפ יש “אפליקציות” הדבקה שונות ולכל אפליקציה מטרה שונה- חיזוק שרירי, הורדת נפיחות, עליה בזרימת הדם וכו’.

איך הטייפ עובד? כאשר מניחים את הקינזיו טייפינג לכתף, לברך או באופן כללי על העור הוא יוצר מעין “הרמה של העור ונוצרת פעילות של הפחתת עומס מהשכבות מתחתיו. שכבות אלו מורכבות מכלי דם, כלי לימפה והפאסיה (מעטפת השריר). הטייפ מאפשר למבנים אלו לפעול ביעילות ולשחרר עומסים מהאזור תוך כדי שפעול שלהם ומאפשר לתהליכים הפיזיולוגיים שהם אחראים עליהם לפעול ביעילות. העור שלנו מכיל כמות אדירה של קולטני חישה שונים האחראיים להעביר המון מידע למוח. קולטני החישה מעבירים מידע של לחץ, ויברציה, טמפרטורה וכאב. הנחת הטייפ מאפשרת הסרה של הלחץ מהקולטנים ומאפשר הפחתה של כאב ושיפור תהליכים פיזיולוגיים של זרימת דם, ניקוז לימפטי, שיפור בפרופריוספציה (תחושה פנימית) ומתח השרירים והפאסיה העוטפת אותם.

הצבעים השונים אינם קשורים לטיפול עצמו ונבחרים מהעדפה וטעם אישי של המטפל/ המטופל. ישנם קינזיו טייפ לכתף, לברך או לכל איבר שמומלץ ונכון להשתמש בו בשיטת טיפול זו. הטייפים נקיים לחלוטין ואינם מכילים שום חומר מלבד הדבק הרפואי שהינו היפו-אלרגני. כמובן שעל המטפל להיות מנוסה ברזי השיטות ולדעת כיצד להניח את הטייפ, באיזו מידה למתוח ומה הוא רוצה להשיג באמצעותו.

יש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.
בקליניקה קינזיו טייפ במחיר משתלם במיוחד.
אני מזמינה אותך לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה.
התקשר/י אלי: 054-4520892 (שירי)
(התחייבות להצלחה!)
סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן