לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

שירי צ'רבננקו: פיזיותרפיסטית מוסמכתכמעט כל אדם בשלב כלשהו בחייו יזדקק לטיפול פיזיותרפיה. אז לאן פונים כשמחפשים אחר פיזיותרפיסטים בדרום? שמי שירי צ’רבוננקו, פיזיותרפיסטית מוסמכת, אצלי במכון פיזיותרפיה באר שבע, תוכלו לקבל מענה לכל בעיה אורתופדית ממנה אתם סובלים. אני שמה לי למטרה להעניק לכל מטופל טיפול מקצועי וברמה גבוהה ביותר על מנת להגיע לתוצאות מרביות ואיכותיות עד להחלמה מלאה. כמו כן, אני עושה שימוש במגוון שיטות טיפול מתקדמות שכל אחת מהן מסתמכת על מחקרים מדעיים וניסיון.

בפגישה הראשונה עם המטופל אני מאבחנת בצורה קפדנית את הבעיה ממנה הוא סובל, על מנת לספק לו את הטיפול המדויק והמיטבי עד לשיקום מלא. קהל הלקוחות שלי הנו ספורטאים בכל הרמות והאוכלוסייה כללית, שזקוקה לטיפול פיזיותרפיה בבאר שבע, וסובלת ממיחושים שונים או בעיות אורתופדיות כרוניות. טיפולי הפיזיותרפיה שאני מעניקה מיועדים לכל מי שסובל ממגבלת תנועה כלשהי או מכאב שהופיע לפתע או כאב ממושך. את שיטת הטיפול אני מתאימה לכל אחד בהתאם למצבו, להיסטוריה הרפואית שלו ולצרכי התפקוד שלו.

הסניף שלי בבאר שבע

רח’ שז”ר 31 בית השקמה, באר שבע
נייד: 054-4520892
דוא”ל: contact@shock-wave.co.il

אחת השיטות בה אני מתמחה הינה שיטת הטיפול בגלי הלם, בשילוב פיזיותרפיה, שיטה יעילה במיוחד למגוון רחב של בעיות אורתופדיות. תוצאות הטיפול האיכותיות ביותר בשיטת גלי ההלם באות לידי ביטוי כשהאבחנה מדויקת וכשהותאמה תכנית ראויה. בכל סיום טיפול אני מספקת תכנית ביתית אישית, על מנת לשמור על המצב התקין ולמנוע מהבעיה להופיע שוב.

שירי צ'רבוננקו - פיזיותרפיסטית ומטפלת בגלי הלםיש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.

הפסק את הכאבים והמגבלות עוד היום! 
ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג אלי למספר 054-4520892

באיחולי בריאות והצלחה
שירי צ’רבוננקו

סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן