לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

סובלים מדורבן בעקב או מבעיות בקרסול? הגיע זמן לשים קץ לסבל! על ידי שיטה ייחודית וחדשנית שאני מעניקה לכל מטופליי במכון פיזיותרפיה בחיפה, הבעיה ממנה הם סובלים יכולה להיפתר ולמנוע חזרה שלה בעתיד, לכל החיים. שמי שירי צ’רבוננקו, פיזיותרפיסטית מומחית במקצועי עם ניסיון בקליניקות שונות ברחבי הארץ. כיום אני מטפלת בקהל לקוחות גדול שבאים מתחום הספורט והאוכלוסייה כללית, כשכולם זוכים לטיפול ושירות ברמה הגבוהה ביותר.
שירי צ'רבננקו: פיזיותרפיסטית מוסמכת

אני מתמחה בשיטות טיפול רבות, אך מה שמבדל אותי ושיטה שאני מאמינה בעיקר ביעילותה, שמעניקה מזור לכלל בעיות אורתופדיות, הינה טיפול בשיטת גלי הלם, בשילוב עם הפיזיותרפיה כמובן. גלי הלם היא שיטת טיפול חדשנית שמסייעת לבעיות אורתופדיות רבות והיא גם תחליף אידאלי לניתוח. אך על מנת שבאמת יהיה ניתן לצלוח את הטיפול בגלי הלם, נדרש לשלב אותו בתוכנית שיקום מובנית ומקצועית, אותה אני יוצרת בהתאם לצרכים, להיסטוריה ולמצבו של המטופל.

מאחר ואני מודעת לאחריות הגדולה שלי כמטפלת שאמורה להעניק אבחון וטיפול יסודי בכל בעיות עצב ושרירים, אני תמיד דואגת להתעדכן בחידושים ובכל מידע חדש שנתגלה בתחום. תוצאות טובות שנובעות מטיפול באמצעות גלי הלם בשילוב פיזיותרפיה, יכולות להיות מושגות רק כאשר יש דיאגנוזה מדויקת, כשהתכנית של המטופל הותאמה בדיוק עבורו והיא מתבצעת כהלכה. במהלך שנות עבודתי בתחום, צברתי לא מעט ניסיון שבאמצעותו אני מסוגלת להתאים את הטיפול לבעיה של כל מטופל שלי בצורה הטובה ביותר, שתוביל אותו להחלמה ולשיקום מלא.

שירי צ'רבוננקו - פיזיותרפיסטית ומטפלת בגלי הלםיש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.

הפסק את הכאבים והמגבלות עוד היום! 
ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג אלי למספר 054-4520892

באיחולי בריאות והצלחה
שירי צ’רבוננקו

סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן