לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

סובלים מבעיה אורתופדית? אני מציעה לכם טיפול אחר וחדשני! שמי שירי צ’רבוננקו ואני פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה. כל מטופל שמגיע אליי זוכה לטיפול מהשורה הראשונה ולהחלמה מלאה. הכל מתחיל מאבחון מדויק של הבעיה ממנו סובל המטופל ובהתאם לפענוח ולתוצאות האבחון אני בונה תכנית טיפולים שמותאמת אישית לצרכים של כל מטופל, כשאני דואגת להעניק יחס אישי, חם ואדיב שנמשך לכל אורך המפגשים.

את ההתמחות שלי רכשתי באוניברסיטת חיפה בתחום לימודי פיזיותרפיה ואת הניסיון הרב בעבודה בקליניקות שונות. במידה ואתם מחפשים מכון פיזיותרפיה בכפר סבא, אתם יותר ממוזמנים להגיע אליי ולקבל את המענה האידאלי לכל בעיה אורתופדית שיש לכם.

הסניף שלי בכפר סבא

מרכז רפואי מדיקל השרון אלי הורביץ 12, כפר סבא
נייד: 054-4520892
דוא”ל: contact@shock-wave.co.il

אחת משיטות הטיפול המרכזיות בה אני מתמחה ומאמינה בתוצאותיה, היא שיטה באמצעות גלי הלם, בשילוב פיזיותרפיה כמובן. מדובר בטיפול חדשני ויעיל ביותר שמונע לא פעם ניתוחים פולשניים, אך על מנת שטיפול מסוג זה יהיה מספק ויחזיק לאורך זמן, יש לשלב לו הליך שיקומי. הטיפולים בגלי הלם מוכרים על ידי חברות הביטוח השונות כטיפול אלטרנטיבי לניתוח וניתן אף לקבל החזר על הטיפול בהתאם לפוליסה שברשותכם.

במכון פיזיותרפיה כפר סבא תוכלו להיחשף לכל שיטות הטיפול השונות בהן אני עוסקת, שמגיעות מעולם הפיזיותרפיה, הספורט והשיקום. את השיטות אני מתאימה בקרב כל מטופליי שמגיעים מתחום הספורט המקצועני או מטופלים מכלל האוכלוסייה, בכל טווחי הגילאים. עוד יעידו מטופליי, שבתום כל טיפול אני תמיד זמינה לכל שאלה או ייעוץ.

שירי צ'רבוננקו - פיזיותרפיסטית ומטפלת בגלי הלםיש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.

הפסק את הכאבים והמגבלות עוד היום! 
ניתן ליצור קשר דרך האתר או לחייג אלי למספר 054-4520892

באיחולי בריאות והצלחה
שירי צ’רבוננקו

סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן