לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

מדוע לבחור בטיפול בגלי הלם?

הטיפול בבעיות אורתופדיות רבות כולל סוגי טיפול שונים ומגוונים החל מטיפולים שמרניים, תרופות ועד לזריקות וניתוחים. אך לא משנה באיזו בעיה אורתופדית מדובר, בכדי להגיע לתוצאה הטיפולית הטובה ביותר יש לעבור אבחון ע”י איש מקצוע מתאים! ברגע שהאבחנה מדויקת ניתן לדעת מהן האופציות הטיפוליות הטובות ביותר. כמו למשל במקרה של הסתיידות גידים בכתף, פתולוגיה נפוצה מאוד באוכלוסייה אך לא תמיד מאובחנת נכון. מפרק הכתף הינו מפרק מורכב וסוגי הפתולוגיות השונות היכולות להתרחש בו הוא רחב. בהתאם לזאת ולזמן המוגבל שיש לרופאים המטפלים במערכת הבריאות לכל חולה, ישנם מקרים רבים שאינם מאובחנים והחולה נותר ללא מענה רפואי מתאים, כאוב ומוגבלות. ככל שעובר הזמן ללא טיפול מתאים, הבעיה הופכת לכרונית ומאגדת בתוכה פגיעות נוספות וסיבוכים.

זו הסיבה שיותר ויותר אנשים פונים לרפואה הפרטית שם הם מקבלים את מלוא תשומת הלב והזמן, אין הגבלה על בדיקות שניתן לעשות והטיפול הופך לפשוט ויעיל יותר. בזכות האינטרנט הנגיש כיום לכלל האוכלוסייה ישנה אפשרות למידע זמין על כל אפשרויות הטיפול הקיימות ושלא תמיד מוצעות ע”י הרופאים. לעתים מערכת הבריאות אינה מאפשרת זאת משיקולים שלא תמיד טובים לחולה ולעתים המטופל אינו מודע לאופציות הפתוחות בפניו. רק לאחר שמטרטרים את החולה בין הפתרונות שהמערכת מאפשרת, מגיעים להמלצה הנכונה.

טיפול גלי הלם כתף

נושא זה חשוב מאוד מאחר ויותר ויותר מטופלים שמגיעים אלי לטיפול מדווחים על חוסר שביעות רצון ממערכת הבריאות על דרך התנהלותה ואיכותה. אם נחזור לדוגמה הקודמת, ישנם מקרים רבים של מטופלים עם הסתיידות בכתף שאובחנו מאוחר, רק לאחר שניסו כדורים אנטי דלקתיים, זריקות, סטרואידים ואף הומלץ להם ניתוח,  אשר מדווחים כי הרופא המטפל כלל לא המליץ להם על טיפולים כמו פיזיותרפיה וגלי הלם כאופציה טיפולית אפשרית. מטופלים אלו שהיו מועמדים לניתוח דיווחו כי היו מופתעים שהרופא המטפל כלל לא אמר להם על האפשרות הזו ואם לא היו מחפשים פתרונות אחרים בעצמם היו וודאי עוברים ניתוח מורכב הכולל שיקום ארוך ומייגע. בזכות המידע הנגיש כיום, תחום הרפואה אינו נגיש רק לאנשי הרפואה השונים כמו בעבר וכל אדם יכול לקרוא ולדעת מה מצבו ואילו אפשרויות טיפוליות הן המתאימות ביותר עבורו.

מטופלים אלו, המאובחנים עם דלקת או הסתיידות גידים בכתף עוברים לרוב סדרה בת 5 טיפולים בגלי הלם והם מחלימים ב 90% מהמקרים. לא פלא אם כך שחברות הביטוח הפרטיות מממנות את הטיפול בגלי הלם תחת הקטגוריה של טיפול מחליף ניתוח לעומת ההוצאה העצומה שניתוח טומן בחובו.

כיצד יתכן כי מטופלים אלו מגיעים לפתרון כל כך מהיר תוך 5 טיפולים בלבד? כל המטופלים הסובלים מבעיה זו המקבלים טיפול אצלנו במרפאה עוברים תהליך של שיקום מלא הכולל שילוב בין גלי הלם לטיפולי פיזיותרפיה הכוללים טיפוליים ידניים שונים וסדרת תרגילים רפואיים כך שמפרק הכתף מקבל התייחסות כוללת על כל מרכיביו. לכן, עם אבחנה נכונה של הבעיה וטיפול כולל מהיסוד מגיעים לתוצאות הטיפוליות הטובות ביותר ולפתרון מלא של הבעיה. כמו כן בגלל שאנו מאמינים בשמירה על תוצאות הטיפול בגלי הלם לטווח הארוך, כל מטופל מקבל הדרכה כיצד לשמר את תוצאות הטיפול ולשמור על גופו ובריאותו בעתיד.

מדוע נחשב הטיפול בגלי הלם לטיפול הטוב ביותר? הטיפול בגלי הלם מזרז באופן משמעותי תהליכי ריפוי והחלמת הרקמות ומקצר את הזמן לחזרה מלאה לפעילות! בכל הקשור לדלקות ולהסתיידות גידים, טיפול בגלי הלם הינו הטיפול היעיל ביותר הקיים כיום. טיפול בגלי הלם הינו טיפול בטוח לחלוטין ונחשב לטיפול שמרני מאחר והוא משתמש ביכולות הריפוי הקיימים בגוף האדם ולא מכניס התערבות חיצונית אלא מעודד תהליכי ריפוי מקומיים. אין לטיפול בגלי .הלם תופעות לוואי ולאחר הטיפול ניתן להמשיך בשגרת היום כרגיל.

כיצד נדע איפה ואצל מי לעשות את הטיפול בגלי הלם? המורשים הבלעדיים לביצוע טיפול זה הינם רופאים ו\או פיזיותרפיסטים בלבד. החשיבות לכך הינה גדולה מאוד מאחר ורק הם בעלי הידע המספק להתוויות הטיפול מסוג זה וחשוב לא פחות- מי אינו מתאים לטיפול. לכן, יש לברר לעומק מיהו בעל המקצוע שאתם שמים בידיו את גופכם ובריאותכם.

הצטרפו לאלפי האנשים שנהנים מהתוצאות של הטיפול בגלי הלם!
לפרטים נוספים על הטיפול בגלי הלם ולייעוץ התאמה לטיפול

שירי סגל פיזיותרפיסטית מוסמכת ומומחית בטיפול בגלי הלם- 054-4520892

טיפול בגלי הלם הסתיידות בכתף

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אני סובלת מטרוכנטר בורסיטיס. אודה לכם אם תואילו להעביר אלי פרטים בקשר לטיפול בגלי הלם.

    תודה, אתי

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן