לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

הטיפול בגלי הלם נעשה נפוץ מיום ליום! יותר רופאים מודעים לטיפול והצלחותיו וממליצים עליו למטופלים, חברות הביטוח מכירות בו כטיפול מונע ניתוח ומשלמות החזרים למבוטחים והוא הפך באופן חד משמעי לטיפול המומלץ לבעיות אורתופדיות נפוצות כמו: דורבן ודלקות והסתיידויות גידים.

השוק הרפואי מתמלא במכונים ובמרפאות המציעות את הטיפול בגלי הלם והמטופלים נותרים עם השאלות- היכן לבצע את הטיפול? האם ישנו הבדל בין המכשירים השונים המוצעים בשוק? ומדוע כל מקום  מקיים תדירות טיפולים שונה? (פעם בשבוע? שבועיים?)

ישנם סוגים שונים של מכשירים לטיפול בגלי הלם המיוצרים במספר חברות שונות בארץ ובעולם וכל מכשיר מגיע עם פרוטוקול טיפולי משלו. עם זאת קיימים שני סוגים עיקריים של מכשירים:

גלי-הלם אקוסטיים ESWT– Extracorporeal Shock Wave Therapy

מכשיר גלי הלם - אורתוספקמכשיר גדול ועצמתי זה, מחולל גלי הלם אקוסטיים בעלי עצמה גבוהה במיוחד המיועדים לריסוק היסתיידויות הנמצאות על הגידים וגורמות לדלקות ולכאבים. עצמתו הגבוהה מאפשרת חדירות גבוהה לרקמות (חדירות של 6.5 ס”מ) ומיקוד ברקמה המטופלת ובסביבתה. אחת ההשפעות של הטיפול בגלי הלם היא צמיחה של כלי דם חדשים באזור הטיפול דבר המזרז את תהליכי הריפוי באזור.

גלי ההלם נחשבים לכלי הטיפולי החדיש, העצמתי והיעיל ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות מתאימות. גלי ההלם מתאימים למגוון בעיות אורתופדיות כמו: דורבן העקב ופלנטר פסאיטיס (plantar fasciitis), היסתיידויות ודלקות גידים (בכתף, גיד אכילס, גיד הפיקה וכו’) ודלקות בבורסות שונות בגוף (ירך). תדירות הטיפול במכשיר זה היא אחת לשבועיים כאשר כמות הטיפולים המומלצת הממוצעת היא 5- 10 טיפולים. לאחר הטיפול בגלי ההלם המטופל ממשיך בשגרת יומו כרגיל.

גלי-הלם רדיאלים- ERWT- Extracorporeal Radial Wave Therapy

מכשיר המחולל גלי הלם רדיאליים, עם ראש ידני בעל ראשים המתחלפים בגדלים שונים (6, 16 ו 25 מ”מ) המאפשר התאמה אופטימלית לגודל הרקמה המטופלת הפגועה (גיד עם או בלי הסתיידות, בורסה, פסיה וכו’). גישה זו מאפשרת טיפול מדוייק באזור הפגוע ולהגיע גם למקומות הקטנים ביותר!

הטיפול בגלי הלם רדיאליים נחשב לכלי הטיפולי החדשני והיעיל ביותר לטיפול בבעיות אורתופדיות מתאימות. גלי ההלם גורמים לריסוק של הסתיידויות קטנות והדלקת המקומית וספיגתה ע”י הגוף. גלי- ההלם הרדיאילם יחסית שטחיים (חדירות של 3.5 ס”מ). הגלים מתפזרים ברקמה באופן מעגלי ומכסים שטח טיפולי רחב אך עם זאת מאפשרים טיפול מדויק לאזורים קטנים בזכות הראשים השונים.

הטיפול בגלי ההלם הרדיאליים מתאים למגוון בעיות כמו: דורבן העקב ופלנטר-פסיאיטיס, דלקות והסתיידות גידים, אצבע הדק, בעיות גב, שינויים ניווניים בגידים (בגידי הכתף, גיד אכילס, גיד הפיקה) וכו‘.

הטיפול במכשיר זה מתבצע בתדירות של פעם בשבוע וכמות הטיפולים המומלצת הממוצעת היא 5- 10 טיפולים. לאחר הטיפול בגלי ההלם המטופל ממשיך בשגרת יומו כרגיל.

הטיפול בגלי הלם הינו הטיפול החדשני והיעיל ביותר כיום לבעיות אורתופדיות, אך כדי שטיפול יגיע לתוצאות הטובות ביותר וישמר לאורך זמן יש לשלבו כחלק ממערך שיקום שלם. אנו מאמינים שכל מטופל צריך לקבל תכנית טיפול המותאמת למצבו הבריאותי הייחודי כך שיגיע להצלחה הטיפולית האופטימלית שלו. שיטות הטיפול השונות מגיעות מעולם הפיזיותרפיה והשיקום ומותאמות עבור אוכלוסיות מגוונות ביניהן: ספורטאים מקצוענים וחובבנים ומטופלים אורתופדיים בכל הגילאים. יתרה מכך, כל מטופל עובר הדרכה לתכנית טיפול ביתית על מנת לשמר את תוצאות הטיפול ולמנוע חזרה של הבעיה ע”י טיפול מלא מן השורש!

אם כן זה ברור (ניתן גם להתרשם מתגובות המטופלים באודותינו) לרוב, הטיפול בגלי הלם מוכח ומוצלח ביותר, מוריד דרמטית את עוצמת הכאבים ומאפשר חזרה מלאה ומהירה לתפקוד ללא זמן החלמה ממושך.

יש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.
אני מזמינה אותך לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה.
התקשר/י אלי: 054-4520892 (שירי)
(התחייבות להצלחה!)
סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן