לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו עכשיו: 054-4520892 (שירי)

אל תסבול מכאב מיותר !
כאבים בכתף • מרפק כואב • כאבים בכף היד • כאבים בירך • כאבי ברכיים • דורבן בעקב

אני מציעה רפואה אחרת! מטופליי זוכים לטיפול ולשרות ברמה הגבוהה ביותר, החל מאבחון מדוקדק של הבעיה, בניית תוכנית טיפול המותאמת אישית לצרכים היחודיים של כל אחד ועד ליחס אישי וחם מהרגע הראשון ולאורך כל הטיפולים. המטופלים יודעים שדלתי פתוחה לייעוץ מקצועי ועזרה גם בסיום הטיפולים. 

שירי צ'רבוננקוהטיפול בגלי הלם הינו הטיפול החדשני והיעיל ביותר כיום לבעיות אורטופדיות, אך כדי שטיפול יגיע לתוצאות הטובות ביותר וישמר לאורך זמן יש לשלבו כחלק ממערך שיקום שלם. אני מאמינה שכל מטופל צריך לקבל תכנית טיפול המותאמת למצבו הבריאותי הייחודי כך שיגיע להצלחה הטיפולית האופטימלית שלו. שיטות הטיפול השונות מגיעות מעולם הפיזיותרפיה, הספורט והשיקום ומותאמות עבור אוכלוסיות מגוונות ביניהן: ספורטאים מקצוענים וחובבנים ומטופלים אורטופדיים בכל הגילאים. יתרה מכך, כל מטופל עובר הדרכה לתכנית טיפול ביתית על מנת לשמר את תוצאות הטיפול ולמנוע חזרה של הבעיה.

אמצעי הטיפול כוללים: טיפול בגלי-הלם אקוסטיים ESWT ורדיאליים ERWT, טיפולים ידניים ומוביליזציות, “דיקור יבש”, טיפול בשיטת fascial manipulation, קיניזיו-טייפינג, טיפול בשיטת מאליגן, טיפולים ניורודינמיים (תנועתיות מערכת העצבים), תרגילים רפואיים ובניית תוכניות אימון אישיות, יעוץ ארגונומי ,עיסוי רקמות עמוק, הערכת כפות רגליים ויציבה לצורך התאמת מדרסים ועוד. כל מטופל/ת המגיע לטיפול עובר בדיקה מלאה והתאמה של תוכנית טיפול ייחודית עבורו על פי מצבו הבריאותי. משך הטיפול הוא כ 45-60 דקות והוא כולל את הטיפול בגלי הלם ואת מרכיבי הטיפול הנוספים שנבחרו עבורו.

התאמת תוכנית הטיפול והטיפולים בגלי ההלם מתבצעים ע”י שירי צ’רבוננקו, פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת חיפה B.PT ,M.Sc. ובוגרת מכון וינגייט לחינוך גופני כמאמנת כושר מוסמכת. בימים אלו אני עומדת לפרסם מאמר בעקבות מחקר שביצעתי במסגרת התזה שכתבתי בתואר השני שלי בחוג לפיזיותרפיה באונ’ חיפה (.M.Sc) בשיתוף עם מרפאת כאב בבית חולים רמב”ם. אני מתמחה בטיפול בגלי הלם ובאבחון וטיפול בעיות אורטופדיות אצל ספורטאים ואוכלוסייה כללית. בעברי טיפלתי במרפאת מומחים פרטית בחיפה ובמקביל שימשתי כיועצת לעינייני ארגון סביבת העבודה בתחום הארגונומיה בחברת “Intel”- חיפה והייתי אחראית על הקמת מערך טיפולי פיזיותרפיה לעובדים.

מסלול לימודי הפיזיותרפיה נמשך 4 שנים וכולל לימודים עיוניים וסטאז’ים בבתי חולים ובקליניקות השונות. על הפיזיותרפיסט/ית מוטל התפקיד לאבחן ולטפל בבעיות עצב, עצם ושריר ומשום כך יש חשיבות רבה לידע ולניסיון המקצועי הנרכש. תוצאות הטיפול הטובות ביותר בגלי ההלם מושגות כאשר האבחנה ברורה וכאשר תוכנית הטיפול הנכונה הותאמה. במהלך עבודתי היום יומית צברתי ניסיון רב באבחון וטיפול בגלי הלם ובטכניקות השונות כך שאוכל להתאים את הטיפול לבעיית המטופל/ת בצורה הטובה ביותר שתוביל לשיקום מלא.

הטיפולים בגלי הלם מוכרים ע”י חברות הביטוח השונות כ”טיפול מחליף ניתוח” וניתן לקבל החזרים על הטיפולים בהתאם לפוליסה. לאחרונה חברי קופת חולים לאומית החלו לקבל גם כן החזרים על הטיפול בגלי הלם דרך הקופה. קרא עוד אודות הטיפול בגלי הלם

כמו כן באתר תמצא/י אפשרות למילוי שאלון התאמה, כך שאוכל לחזור אליך ולבדוק את התאמתך לטיפול, כמו כן, פרטים ליצירת קשר דרכם ניתן להתקשר ישירות.

יש לי מאות סיפורי הצלחה של מטופלים שמנעו מעצמם שנים של כאב וניתוחים רק בסדרת טיפולים אחת.

אני מזמינה אותך לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה. התקשר/י אלי: 054-4520892 (שירי) (התחייבות להצלחה!)

באיחולי בריאות והצלחה – שירי צ’רבוננקו

תעודות והסמכות:

מטופלים מעידים:

שאלון התאמה לטיפול

מלא את שאלון ההתאמה לטיפול וקבל תשובה מקצועית תוך 48 שעות !

check-mark-02

לאבחון ראשוני חינם אצלי בקליניקה התקשרו: 054-4520892
או השאירו פרטים בטופס

סגירת תפריט
Call Now Button
לאבחון ראשוני חינם - לחץ כאן

לאבחון ראשוני חינם
אצלי בקליניקה
התקשרו:
054-4520892 (שירי)

או צרו איתי קשר באמצעות הטופס


דילוג לתוכן